Dešavanja


MATURSKI ISPITI

JUNSKI  ISPITNI ROK,

 školske 2023/24. godine

IV STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

RAZRED I ODELjENјE

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

 KABINET

ponedelјak

10.06.2024.

900

 

M41

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Aleksandar Milinović

– dežurni nastavnik

 

CNC

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

M41

druga grupa

Srpski jezik i književnost - pismeni

Larisa Zeng

– dežurni nastavnik

 

4

ponedelјak

10.06.2024.

900

S42

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Marina Valјarević

 -dežurni nastavnik

 

 

19

 

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

S42

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Branislava Jakovlјević

– dežurni nastavnik

 

 

22

ponedelјak

10.06.2024.

900

M43

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Bilјana Erdelјan

– dežurni nastavnik

 

 

23

 

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

M43

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Slađan Tubić– dežurni nastavnik

 

 

25

ponedelјak

10.06.2024.

900

M44

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Slavica Jeremić

- dežurni nastavnik

 

 

10

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

M44

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Srđan Mutavdžić

– dežurni nastavnik

 

 

R4

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

M45

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Aleksandra Matić

- dežurni nastavnik

 

 

28

 

 

ponedelјak

10.06.2024.

900

M45

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Bojana Blagojević

- dežurni nastavnik

 

 

6

ponedelјak

10.06.2024.

900

M46

prva grupa

 

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Svetlana Spasovski

- dežurni nastavnik

 

preko puta zbornice

ponedelјak

10.06.2024.

900

M46

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Nenad Savić

- dežurni nastavnik

 

 

9

ponedelјak

10.06.2024.

900

M47

prva grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Anita Šamanc

- dežurni nastavnik

 

 

26

ponedelјak

10.06.2024.

900

M47

druga grupa

 

Srpski jezik i književnost - pismeni

Daniel Milutinović

- dežurni nastavnik

 

 

27

 

ponedelјak

10.06.2024.

1230

M41

S42

M43

M44

M45

M46

M47

Srpski jezik i književnost

 

Komisija za pregled radova:

1.Senka Stojanović

2.Lidija Stanojevski

3.Zoran Stanižan

 

 

sreda

12.06.2024.

1000

M41

prva grupa

 

Ispit za proveru stručno- teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Marina Valјarević

Pregledači  testova:

1.Svetislav Sekulić

2. Vladimir Popov

3.Saša Ilić

 

 

 

 

6

 

sreda

12.06.2024.

1000

M41

druga grupa

 

Ispit za proveru stručno- teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Aleksandar Milinović

Pregledači  testova:

1.Svetislav Sekulić

2.Vladimir Popov

3. Saša Ilić

 

 

 

 

19

 

četvrtak

13.06.2024.

900

 

M41

 

 

Maturski praktični rad

1.Svetislav Sekulić

2.Saša Ilić

3.predstavnik poslodavaca

 

 

 

 

 

CNC

sreda

12.06.2024.

1000

S42

prva grupa

 

Ispit za proveru stručno- teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Gordana Vasić

Pregledači  testova:

1.Olinka Ćirković

2.IvanaPejčić

3.Dragana Vasović

 

 

 

 

22

sreda

12.06.2024.

1000

S42

druga grupa

 

Ispit za proveru stručno- teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Ljilјana Šelmić

Pregledači  testova:

1.Olinka Ćirković

2.IvanaPejčić

3.Dragana Vasović

 

 

 

 

23

četvrtak

13.06.2024.

800

S42

 

Maturski praktični rad

1. Ivana Pejčić

2.Dejan Živanov

3.predstavnik poslodavaca

 

radionica

utorak

11.06.2024.

1045

M43

 

Izborni predmet

Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija-8

1.Dušica Rogić

2.Srđan Mutavdžić

3. Bilјana Erdelјan-odelјenjski starešina

 

 

6

utorak

11.06.2024.

1550

M43

 

Izborni predmet

Konstruisanje-1

1.Nada Bučevac

2.Sava Vukićević

 3.Bilјana Erdelјan-odelјenjski starešina

 

 

R4

 

sreda

12.06.2024.

1315

M43

 

Izborni predmet

Mašinski elementi-10

1.Jovana Crevar Aleksić

2.Danijela Gavranović

3.Bilјana Erdelјan-odelјenjski starešina

 

preko puta zbornice

sreda

12.06.2024.

1500

M43

 

Izborni predmet

Matematika-2

1. Bilјana Erdelјan

2.Branislava Jakovlјević

3.Aleksandra Subotić

 

 

26

 

 

četvrtak

13.06.2024.

1000

grupa kod profesorke nade

 bučevac

 

 

M43

Maturski praktični rad

Konstruisanje-13

 

 

1. Nada Bučevac

2. Branislav Mamula

3. Bilјana Erdelјan-

odelјenjski starešina

 

 

 

R4

petak

14.06.2024.

1000

 

grupa kod prof. save vukićevića

 

 

 

M43

Maturski praktični rad

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija-8

 

1. Sava Vukićević 2.Nada Bučevac

3.Bilјana Erdelјan-odelјenjski starešina

 

 

 

 

 

R4

utorak

11.06.2024.

1405

M44

Izborni predmet

Mašinski elementi-3

1.Jovana Crevar Aleksić

2.Nebojša Vlatković

3. Slavica Jeremić– odelјenjski starešina

preko puta zbornice

 

utorak

11.06.2024.

1550

M44

Izborni predmet

Konstruisanje-4

1.Sava Vukićević

2.Nada Bučevac

3. Bilјana Erdelјan

 

 

 

R4

sreda

12.06.2024.

1315

M44

Izborni predmet

Ispitivanje mašinskih elemenata i konstrukcija-9

1.Dušica Rogić

2.Sava Vukićević

3.Branislav Milojkov

 

 

 

 

 

6

sreda

12.06.2024.

1500

M44

Izborni predmet

Matematika-2

1. Bilјana Erdelјan

2. Branislava Jakovlјević

3. Aleksandra Subotić

 

 

26

četvrtak

13.06.2024.

1300

 

 

 

grupa kod profesora save vukićevića

 

 

M44

 

Maturski praktični rad

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija-18

1.Sava Vukićević

2.Daniel Milutinović

3. Slavica Jeremić– odelјenjski starešina

 

 

R4

sreda

12.06.2024.

1000

M45

prva grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Svetlana Vlaović

Pregledači  testova:

1.Nenad Milenković

 Želјko 2.Stražmešterov

3.Danijela Vučić

 

 

 

 

25

sreda

12.06.2024.

1000

M45

druga grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Zoran Stanižan

Pregledači  testova:

1.Nenad Milenković

2. Želјko Stražmešterov

3.Danijela Vučić

 

 

 

26

 

UTORAK

11.06.2024.

800

M45

 

Maturski praktični rad

1.Danijela Vučić

2.Želјko Stražmešterov

3.predstavnik poslodavaca

 

 

 

9

PETAK

14.06.2024.

800

M45

 

Maturski praktični rad

1.Danijela Vučić

2.Želјko Stražmešterov

3.predstavnik poslodavaca

 

 

9

utorak

11.06.2024.

945

 

M46

 

Izborni predmeti

-Eksploatacija i održavanje motornih vozila-15

1.Slobodan Tršek

2.Dragana Vasović

3.Svetlana Spasovski-odelјenjski starešina

 

 

1

sreda

12.06.2024.

1315

 

M46

 

Izborni predmeti

-Elementi automatizacije motornih vozila-3

-Motorna vozila-10

1.Slavica Jeremić

2.Dragana Vasović

 3.Svetlana Spasovski-odelјenjski starešina

 

 

 

1

četvrtak

13.06.2024.

1045

 

M46

 

Maturski praktični rad

-Motorna vozila-10

-Motori sa unutrašnjim sagorevanjem-7

1.Dragana Vasović

2.Slobodan Tršek

3.Svetlana Spasovski-odelјenjski starešina

 

 

 

1

petak

14.06.2024.

1045

 

M46

 

Maturski praktični rad  -Eksploatacija i održavanje motornih vozila11

1.Slobodan Tršek

2.Dragana Vasović

3.Svetlana Spasovski-odelјenjski starešina

 

 

1

sreda

12.06.2024.

1000

M47

prva grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Aleksandra Subotić

Pregledači  testova:

1.Nenad Milenković

 Želјko 2.Stražmešterov

3.Danijela Vučić

 

 

 

 

27

sreda

12.06.2024.

1000

M47

druga grupa

 

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja

Dežurni nastavnik

Nenad Savić

Pregledači  testova:

1.Nenad Milenković

 Želјko 2.Stražmešterov

3.Danijela Vučić

 

 

 

 

28

ČETVRTAK

13.06.2024.

800

M47

 

Maturski praktični rad

1.Danijela Vučić

2.Želјko Stražmešterov

3.predstavnik poslodavaca

 

 

9

PETAK

14.06.2024.

1030

M47

 

Maturski praktični rad

1.Danijela Vučić

2.Želјko Stražmešterov

3.predstavnik poslodavaca

 

 

9

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo