ODELjENјSKE STAREŠINE ZA ŠKOLSKU

 

2020/2021. GODINU

 

 

 

redni broj

razred i odelјenje

obrazovni profil

odelјenjski starešina

1.

I1

automehaničar

Anita Šamanc

2.

I2

vozač motornih vozila

Sanja Aranđelović

3.

I3

operater mašinske obrade

Aleksandar Nikolovski

4.

I4

bravar-zavarivač

Mateja Ortopan

5.

M11

tehničar za komjutersko upravlјanje

( CNC ) mašina

Aleksandar Milinović

6.

S12

tehničar drumskog saobraćaja

Olinka Ćirković

7.

M13

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Bilјana Erdelјan

8.

M14

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Slavica Jeremić

9.

M15

tehničar mehatronike-klasično odelјenje

Aleksandra Matić

10.

M16

mašinski tehničar motornih vozila

Svetlana Spasovski

11.

M17

tehničar mehatronike-dualno obrazovanje

Senka Stojanović

12.

I I 1

automehaničar

Mila Milovanović

13.

I I 2

vozač motornih vozila

Dragana Stojnić

14.

I I 3

operater mašinske obrade

Momčilo Roksić

15.

I I4

bravar-zavarivač

Aleksandra Timotijević

16.

M21

tehničar za komjutersko upravlјanje

( CNC ) mašina

Svetislav Sekulić

17.

S22

tehničar drumskog saobraćaja

Nikola Đurišić

18.

M23

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Nada Bučevac

19.

M24

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Snežana Savičić

20.

M25

tehničar mehatronike

Danijela Vučić

21.

M26

mašinski tehničar motornih vozila

Bojana Blagojević

22.

M27

tehničar mehatronike

Bojan Radusinović

23.

I I I 1

automehaničar

Nebojša Vlatković

24.

I I I 2

vozač motornih vozila

Ivana Pejčić

25.

I I I 3

operater mašinske obrade/

 bravar-zavarivač

Dušica Rogić

26.

M31

tehničar za komjutersko upravlјanje

( CNC ) mašina

Radmila Radojević

27.

S32

tehničar drumskog saobraćaja

Svetlana Vlaović

28.

M33

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Larisa Zeng

29.

M34

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Jovana Crevar Aleksić

30.

M35

tehničar mehatronike

Branislava Jakovlјević

31.

M36

mašinski tehničar motornih vozila

Lidija Stanojevski

32.

M41

tehničar za kompjutersko upravlјanje

Marko Opačić

33.

S42

tehničar drumskog saobraćaja

Nataša Jaćimović

34.

M43

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Branislav Milojkov

35.

M44

mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Zoran Stanižan

36.

M45

tehničar mehatronike

Adam Crevar

37.

M46

mašinski tehničar motornih vozila

Bilјana Đorđević

 

 

 

 

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo