Dešavanja


AVGUSTOVSKI ISPITNI ROK,

 školske 2018/19. godine

III, IV I V STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

Kabinet

PONEDELjAK

19.08.2019.

1100

-građansko vaspitanje

-verska nastava

-biologija

-ekologija i zaštita životne sredine

Spasovski Svetlana

Vlaović Svetlana

Savić Nenad

Milojkov Branislav

18

PONEDELjAK

19.08.2019.

1200

-sociologija

-likovna kultura

Beka Emilijan

Subotić Aleksandra

Ranković Slavica

3

PONEDELjAK

19.08.2019.

1300

Engleski jezik-pismeni

Zeng Larisa

19

utorak

20.08.2019.

900

Praktična nastava-

mašinski tehničar motornih vozila

Bolјanac Jon

Vila Petar

Perić Slobodan

 

Radionica

utorak

20.08.2019.

900

Praktična nastava – tehničar drumskog saobraćaja

Đurišić Nikola

Paunović Predrag

Živanov Dragolјub

Radionica

utorak

20.08.2019.

900

Mašinska obrada na konvencionalnim mašinama

Nikolovski Aleksandar

Tucakov Bojan

Ortopan Mateja

Radionica

utorak

20.08.2019.

900

Praktična nastava-mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Timotijević Aleksandra

Perić Slobodan

Ortopan Mateja

Radionica

utorak

20.08.2019.

900

Praktična nastava-automehaničar

Bolјanac Jona

Golubović Sava

Vila Petar

Radionica

utorak

20.08.2019.

900

Specijalistički ispit-

vozač motornih vozila

Paunović Predrag

Đurišić Nikola

Živanov Dragolјub

Radionica

sreda

21.08.2019.

900

Srpski jezik i književnost-pismeni

Stanojevski Lidija

23

sreda

21.08.2019.

1100

-hidraulika i pneumatika

-tehnologija mašinske obrade na konvencionalnim mašinama

Dojčinović Nenad

Roksić Momčilo

Stojanović Nada

9

sreda

21.08.2019.

1300

-računarstvo i programiranje

-motorna vozila

-elementi automatizacije motornih vozila

-motori sa unutrašnjim sagorevanjem

Tršek Slobodan

Vasović Dragana

Jeremić Slavica

 

R4

četvrtak

22.08.2019.

900

Matematika-pismeni

Jakovlјević Branislava

25

četvrtak

22.08.2019.

1100

-hemija i mašinski materijali

-mehanika

-mašinski elementi

Popov Vladimir

Crevar Adam

Cvetković Slobodanka

Savičić Snežana

3

petak

23.08.2019.

900

Srpski jezik i književnost-usmeni

Stanojevski Lidija

Stojanović Senka

Stanižan Zoran

22

petak

23.08.2019.

1200

Matematika-usmeni

Jakovlјević Branislava

Jaćimović Nataša

Radojević Radmila

25

ponedelјak

26.08.2019.

900

 

Engleski jezik-usmeni

 

Zeng Larisa

Blagojević Bojana

Šamanc Anita

19

utorak

27.08.2019.

900

-organizacija prevoza

-metodika i teorija obuke vožnje

-tereti u transportu

-saobraćajni sistemi

 

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Paunović Predrag

16

sreda

28.08.2019.

900

Modeliranje mašinskih elemeneta i konstrukcija

Bučevac Nada

Božičković Vladimir

Vučić Danijela

R4

sreda

28.08.2019.

900

-regulisanje i bezbednost saobraćaja

-tereti u saobraćaju i mehanizacija pretovara

-špedicija

-garaže, servisi i parkirališta

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Paunović Predrag

16

četvrtak

29.08.2019.

900

-termodinamika

-tehnologija materijala

-motori i motorna vozila

Đorđević Bilјana

Vasović Dragana

Tršek Slobodan

1

četvrtak

29.08.2019.

1100

-saobraćajna infrastruktura

-ekonomika i organizacija saobraćaja

-osnovi saobraćajne psihologije

Pejčić Ivana

Ćirković Olinka

Paunović Predrag

Šelmić Ljilјana

16

 

 

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo