Dešavanja


VANREDNI I DOPUNSKI ISPITI

JUNSKI ISPITNI ROK,

 školske 2023/24. godine

III, IV I V STEPEN

 

DAN

DATUM

I VREME

POLAGANјA ISPITA

PREDMET

ČLANOVI KOMISIJE

Kabinet

PONEDELjAK

03.06.2024.

800

praktična nastava-

Tehničar drumskog saobraćaja

1.Nikola Đurišić

2.Dejan Živanov

3.Miroslav Miloradov

radionica

PONEDELjAK

03.06.2024.

800

praktična nastava-automehaničar

1.Jon Bolјanac

2.Petar Vila

3.Srđan Anđelovski

 

radionica

PONEDELjAK

03.06.2024.

800

praktična nastava-bravar

1.Dragolјub Živanov

2.Mateja Ortopan

3.Srđan Anđelovski

radionica

PONEDELjAK

03.06.2024.

800

praktična nastava-mašinski tehničar motornih vozila

1.Petar Vila

2.Jon Bolјanac

3.Mateja Ortopan

radionica

PONEDELjAK

03.06.2024.

800

praktična nastava-operater mašinske obrade

1.Aleksandar Nikolovski

2.Bojan Tucakov

3.Dragolјub Živanov

 

 

radionica

ponedelјak

03.06.2024.

1225

 

-mehanizacija pretovara

- preduzetništvo

-trasologija

- teret u transportu

-saobraćajna psihologija

1.Ivana Pejčić

2.Olinka Ćirković

3.Ljilјana Šelmić

preko puta zbornice

utorak

04.06.2024.

1135

 

-programabilni logički kontroleri

- održavanje i montaža mehatronskih sistema

- robotika

-hidraulika i pneumatika

1.Nenad Dojčinović

2.Danijela Vučić

3.Svetlana Spasovski

preko puta zbornice

utorak

04.06.2024.

1315

 

Srpski jezik i

književnost-pismeni

( kao predmet u prvom, drugom,trećem i četvrtom razredu  ili kao  deo maturskog ispita)

Lidija Stanojevski

preko puta zbornice

sreda

05.06.2024.

1045

 

Matematika-pismeni

 

Bilјana Erdelјan

preko puta zbornice

sreda

05.06.2024.

1225

 

mašinski elementi

1.Dušica Rogić

2.Vladimir Popov

3.Aleksandar Milinović

preko puta zbornice

sreda

05.06.2024.

1300

 

Srpski jezik i književnost-usmeni

(  kao predmet u prvom, drugom,trećem i četvrtom razredu  ili  kao deo maturskog ispita)

1.Lidija Stanojevski

2.Senka Stojanović

3.Zoran Stanižan

preko puta zbornice

četvrtak

06.06.2024.

845

 

-hemija i mašinski materijali

-hemija

 

1.Snežana Savičić

2.Jelena Ilić

3.Vladimir Popov

 

preko puta zbornice

četvrtak

06.06.2024.

1135

 

Matematika-usmeni

1.Bilјana Erdelјan

2.Branislava Jakovlјević

3.Nataša Jaćimović

preko puta zbornice

četvrtak

06.06.2024.

1225

 

-motorna vozila

-motori sa unutrašnjim sagorevanjem

-elementi automatizacije motornih vozila

-eksploatacija i održavanje motornih vozila

-ispitivanje mašinskih konstrukcija

1.Dragana Vasović

2.Bilјana Đorđević

3.Nebojša Vlatković

1

ČETVRTAK

06.06.2024.

1300

 

- saobraćajna infrastruktura

- regulisanje i bezbednost saobraćaja

-inteligentni transportni sistemi

 -organizacija prevoza

1.Ivana Pejčić

2.Olinka Ćirković

3.Svetlana Spasovski

 

preko puta zbornice

ČETVRTAK

06.06.2024.

1500

 

Engleski jezik-pismeni

 

Anita Šamanc

preko puta zbornice

petak

07.06.2024.

1135

 

-verska nastava

-građansko vaspitanje

-muzička kultura

-ekologija i zaštita životne sredine

-biologija

 

1.Slađan Tubić

2.Nenad Savić

3.Svetlana Spasovski

4.Branislav Milojkov

5.Svetlana Vlaović

1

petak

07.06.2024.

1300

 

-filozofija

-ustav i prava građana

-sociologija

1.Emilian Beka

2.Aleksandra Subotić

3.Armin Tot

preko puta zbornice

petak

07.06.2024.

1405

 

Engleski jezik-usmeni

 

 

1.Anita Šamanc

2.larisa zeng

3.Bojana Blagojević

1

sreda

12.06.2022.

1000

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja-tehničar drumskog saobraćaja

Dežurni nastavnik

*Gordana Vasić

Pregledači testova:

1. Olinka Ćirković

2. Ivana Pejčić

3. Dragana Vasović

22

sreda

12.06.2022.

1000

Ispit za proveru stručno-teorijskih znanja-tehničar mehatronike

Dežurni nastavnik

*Aleksandra Subotić

Pregledači testova:

1. Želјko Stražmešterov

2. Danijela Vučić

3. Nenad Milenković

27

sreda

12.06.2022.

1315

Izborni predmet-mašinski tehničar motornih vozila

- motorna vozila

1.Dragana Vasović

2.Slavica Jeremić

3.Svetlana Spasovski

1

sreda

12.06.2022.

1550

-fizičko vaspitanje

1.Nebojša Vlatković

2.Daniel Milutinović

3.Predrag Jovanov

 

sala za fizičko

ČETVRTAK

13.06.2024.

800

 

Maturski praktični rad-tehničar drumskog saobraćaja

1. Ivana Pejčić

2. Dejan Živanov

3.predstavnik poslodavaca

radionica

ČETVRTAK

13.06.2024.

800

 

Maturski praktični rad-tehničar mehatronike

1. Danijela Vučić

2. Želјko Stražmešterov

3. predstavnik poslodavaca

9

ČETVRTAK

13.06.2024.

1045

 

Maturski praktični rad-mašinski tehničar motornih vozila

 

-motori sa unutrašnjim sagorevanjem

1.Dragana Vasović

2.Slobodan Tršek

3.Svetlana Spasovski

1

petak

14.06.2024.

1000

 

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija

1. Sava Vukićević

2. Nada Bučevac

3.Bilјana Erdelјan

R4

petak

14.06.2024.

1030

 

Maturski praktični rad-tehničar mehatronike

1. Danijela Vučić

2. Želјko Stražmešterov

3. predstavnik poslodavaca

9

 

Povežite se sa nama:

© 2018 Mašinska Škola Pančevo